تیمهای راه یافته به نیمهنهایی مسابقات کبدی ساحلی کشور مشخص شدند
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۷ | کد خبر: ۲۰۸۷۴۶۱۶
به گزارش برنا آذربایجان غربی، دیروز دوشنبه مسابقات کبدی ساحلی باشگاه ها و دستجات آزاد کشور در ارومیه پیگیری شد.
ابتدا در مرحله یک هشتم نهایی نتایج زیر رقم خورد:
خلیج فارس ۴۴ فارس ۲۳
قم ۳۵ رعد پدافند شمالشرق ۲۴
لرستان ۲۷ چابهار ۳۹
اقبال قزوین ۳۸ پیام باغملک ۴۰
فولاد هرمزگان ۳۴ عقاب البرز ۳۰
محمودآباد ۲۵ تالش ۵۱
اروک چکاوک آذربایجان غربی ۴۲ چهارمحال و بختیاری ۱۶
آمل ۳۱ سرخنکلاته ۳۶
سپس مسابقات در مرحله یک چهارم نهایی پیگیری شد که نتایج زیر به ثبت رسید:
خلیج فارس ۴۵ سرخنکلاته ۳۲
پیام باغملک ۳۳ فولاد هرمزگان ۳۸
قم ۱۷ اروم چکاوک آذربایجان غربی ۴۳
چابهار ۴۰ تالش ۲۸
به این ترتیب با مشخص شدن تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی، صبح امروز این دیدار ها برگزار می شود:
اروم چکاوک آذربایجان غربی-چابهار
خلیج فارس-فولاد هرمزگان
خبرنگار: سینا پسران افشاریان
.بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: خبرگزاری برنا
کلیدواژه: کبدی کبدی ساحلی
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.borna.news دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری برنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۰۸۷۴۶۱۶ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
حریفان ایران در جام جهانی مشخص شدند
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر ۱۷ سال پسر جهان از سوم تا دهم شهریور به میزبانی بلغارستان و با حضور ۱۶ تیم برگزار خواهد شد.
قرعهکشی این مسابقات روز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه برگزار شد و ۱۶ تیم شرکت کننده حریفان خود را شناختند.
مرحله مقدماتی این رقابتها به صورت رفت و برگشت انجام خواهد شد و تمام ۱۶ تیم ملی شرکت کننده به مرحله یک هشتم نهایی صعود خواهند کرد. برندگان اولین بازی مرحله حذفی راهی مرحله یک چهارم نهایی خواهند شد، در حالی که بازندهها برای تعیین جایگاههای نهایی از ردهبندی نهم تا شانزدهم در پلیآف بازی خواهند کرد.
گروه بندی مرحله مقدماتی رقابتهای قهرمانی زیر ۱۷ سال پسر جهان به قرار زیر است:
گروه A: بلغارستان، مکزیک، چینتایپه، اسپانیا
گروه B: ایران، مصر، تونس و لیبی
گروه C: ایتالیا، آرژانتین، پورتوریکو، کوبا
گروه D: بلژیک، برزیل، شیلی، ازبکستان
تیم ملی والیبال زیر ۱۷ سال پسر ایران با سرمربیگری آرش صادقیانی هفتمین اردوی آمادهسازی خود را با حضور ۲۳ بازیکن از روز گذشته (چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت) در سالن باشگاه پیکان آغاز کرده است و حسین وزیری (مشاور فنی و استعدادیابی)، وحید صادقی، اصغر نجفی، مهدی هادی، حسام الدین نائیجی و وحید خورشیدی (مربیان)، امیرحسین ضمیری نداف (بدنساز)، امیرحسن صمیمی (آنالیزور) و مانی میرابزاده اردکانی (فیزیوتراپ)، دیگر اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال زیر ۱۷ سال پسر ایران هستند که آرش صادقیانی را در اردوهای آماده سازی همراهی میکنند.
کد خبر 6094931