سوپر لیگ کاراته| چهره تیمهای راه یافته به دور نیمه نهایی مشخص شد
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ | کد خبر: ۲۶۸۱۰۴۴۷
با برگزاری هفته چهارم سوپر لیگ کاراته چهره تیمهای راه یافته به مرحله نیمه نهایی این فصل رقابتها مشخص شد. ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۲ ورزشی رزمی نظرات - اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفته چهارم سوپر لیگ کاراته امروز (پنجشنبه 17 بهمنماه) در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد تا از گروه یک تیمهای پاس ناجا با 24 امتیاز به عنوان تیم اول و رعد پدافند هوایی ارتش با 21 امتیاز به عنوان تیم دوم و از گروه 2 تیم دانشگاه با 30 امتیاز به عنوان تیم اول و آوای رزم با 21 امتیاز به عنوان تیم دوم به دور بعدی راه یابند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
نتایج کسب شده در این هفته بدین شرح است:
*گروه یک:
تیم انقلاب قم صفر- هیئت کاراته البرز 31
ویزا کامفورت شیراز 31 - تیم انقلاب قم صفر
پاس ناجا 25 - هیئت کاراته البرز 6
رعد پدافند هوایی ارتش 31 - انقلاب قم صفر
ویزا کامفورت شیراز 7 - رعد پدافند هوایی ارتش 24
پاس ناجا 23 - رعد پدافند هوایی ارتش 7
*گروه دو:
هیئت کاراته زنجان 17 - گوجوریو سی وا کای 14
نورد فولاد غرب آذربایجان (اینوییها) 25 - شهدای نیروی انتظامی6
دانشگاه آزاد اسلامی 31 - گوجوریو سی وا کای صفر
آوای رزم 24 - شهدای نیرو انتظامی 5
دانشگاه آزاد اسلامی 24 - آوای رزم 5
هیئت کاراته زنجان 17 - نورد فولاد غرب آدربایجان (اینوییها) 14
دانشگاه آزاد اسلامی 25 - شهدای نیروی انتظامی 6
گوجوریو سی وا کای 17 - نورد فولاد غرب آذربایجان 4
آوای رزم 23 - هیئت کاراته زنجان 7
بازی معوقه:
پاس ناجا 26 - ویزا کامفورت شیراز 4
هیئت کاراته البرز 13 - ویزا کامفورت شیراز 17
جدول رده بندی:
*گروه یک
1.پاس ناجا 27 امتیاز
2.رعد پدافند هوایی ارتش 21 امتیاز
3.ویزا کامفورت شیراز 15 امتیاز
4.هیئت کاراته البرز 9 امتیاز
5.انقلاب قم 5 امتیاز
*گروه دو
1.دانشگاه آزاد اسلامی 30 امتیاز
2.آوای رزم 21 امتیاز
3.نورد فولاد غرب آذربایجان 15 امتیاز تیمی و 134 امتیاز انفرادی
4.هیئت کاراته زنجان 15 امتیاز تیمی و 123 امتیاز انفرادی
5.گوجوریو سی وا کای 6 امتیاز
6.شهدای نیروی انتظامی 3 امتیاز
*برترینهای هفته:
مربی برتر کومیته گروه یک: محمود پایدار از تیم پاس ناجا
مربی برتر کومیته گروه دو: احسان حیدری از تیم دانشگاه آزاد اسلامی
مربی برتر کاتا گروه یک: مسعود دانشور از تیم ویزا کامفورت شیراز
مربی برتر کاتاگروه دو: قاسم شهرجردی از دانشگاه آزاد اسلامی
ورزشکار برتر کومیته گروه یک: سهراب یار احمدی از تیم پاس ناجا
ورزشکار برتر کومیته گروه دو: سامان حیدری از آوای رزم
ورزشکار برتر کاتا گروه یک: جاوید بهمن جاه از تیم پاس ناجا
ورزشکار برتر کاتا گروه دو: علی زند از دانشگاه آزاد اسلامی
سرپرست برتر گروه یک: کاظم اکبری از تیم رعد پدافند هوایی ارتش
سرپرست برتر گروه دو: اکبر نوروزی از تیم هیئت کاراته زنجان
تیم اخلاق گروه یک: هیئت کاراته البرز
تیم اخلاق گروه دو: تیم آوای رزم
انتهای پیام/
R35347/P/S3,30/CT12 واژه های کاربردی مرتبط کاراتهمنبع: تسنیم
کلیدواژه: کاراته کاراته هفته چهارم سوپر لیگ کاراته رعد پدافند هوایی ارتش دانشگاه آزاد اسلامی شهدای نیروی انتظامی امتیاز به عنوان تیم هیئت کاراته البرز هیئت کاراته زنجان آوای رزم گروه یک گروه دو
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.tasnimnews.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «تسنیم» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۶۸۱۰۴۴۷ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
معرفی نفرات برتر مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل در شاخه بتل
روز دوم مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل به میزبانی نجف آباد اصفهان در بخش پسران و شاخه بتل پیگیری شد.
اسکیتبازان در رده سنی بالای ۱۹ و زیر ۱۹ سال رودرروی یکدیگر قرار گرفتند تا نفرات برتر این رویداد مشخص شوند.
در همین راستا، امیرمحمد طبرسی، محمدجواد وکیل الرعایا و سیدمحمد معین حسینی توانستند ۳ سکوی برتر این مسابقه را در رده سنی بالای ۱۹ سال به خود اختصاص بدهند.
همچنین در رده سنی زیر ۱۹ سال در رقابتی مهیج و دیدنی سه نفر برتر این مسابقه را کوروش مصطفوی، پارسا سیاری ارانی و محمد رسا کشاورزی تشکیل دادند.
گفتنی است تا ساعاتی دیگر نیز نفرات برتر رقابت اسپیداسلالوم مشخص خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی سایر حوزه ها