تیمهای راه یافته به مرحله نیمههایی لیگ برتر ووشو مشخص شدند
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | کد خبر: ۲۶۹۴۴۸۴۵
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو در گروه نخست تیمهای دانشگاهآزاد بندرعباس، پاس ناجا، هیأت همدان و هیأت البرز حضور داشتند که در نهایت دانشگاه آزاد و پاس ناجا بهعنوان تیمهای اول و دوم راهی نیمهنهایی شدند. در گروه دوم نیز، پارس جنوبی، باشگاه مقاومت، هیأت اصفهان و هیأت بندر ماهشهر رقابت کردند که پارس جنوبی و باشگاه مقاومت راهی نیمهنهایی شدند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
دیدارهای مرحله نیمه نهایی و فینال، روز ۲۰ اسفندماه برگزار خواهد شد. در نیمه نهایی، تیمهای دانشگاه آزاد و باشگاه مقاومت به مصاف هم میروند و پارس جنوبی و پاس ناجا با یکدیگر رقابت میکنند.
رقابتهای نیمه نهایی، صبح روز ۲۰ اسفندماه و دیدارهای ردهبندی و فینال نیز عصر همانروز انجام خواهد شد.
هفته پنجم:
* گروه یک:
* پاس ناجا ۱۲ - هیأت همدان صفر
* دانشگاهآزاد ۱۳ - هیأت البرز صفر
* گروه دو:
* هیأت اصفهان ۳ - باشگاه مقاومت ۹
هفته ششم:
* گروه یک:
* دانشگاه آزاد ۱۳ - هیأت همدان صفر
* هیأت البرز صفر - پاس ناجا ۱۲
* گروه دو:
* هیأت ماهشهر ۵ - باشگاه مقاومت ۹
* پارس جنوبی ۱۲ - هیأت اصفهان صفر
* دیدار معوقه: هیأت اصفهان ۴ - هیأت بندرماهشهر ۹
منبع: مهر
کلیدواژه: ووشو لیگ برتر ووشو فدراسیون ووشو تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانان فوتبال آسیا دراگان اسکوچیچ لیگ برتر فوتبال ایران لیگ قهرمانی فوتبال آسیا فدراسیون فوتبال تیم ملی فوتبال ایران دربی لیگ برتر والیبال والیبال کشتی فرنگی الاهلی عربستان کشتی آزاد باشگاه مقاومت دانشگاه آزاد هیأت اصفهان نیمه نهایی پارس جنوبی هیأت البرز هیأت همدان پاس ناجا
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.mehrnews.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «مهر» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۶۹۴۴۸۴۵ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
معرفی نفرات برتر مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل در شاخه بتل
روز دوم مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل به میزبانی نجف آباد اصفهان در بخش پسران و شاخه بتل پیگیری شد.
اسکیتبازان در رده سنی بالای ۱۹ و زیر ۱۹ سال رودرروی یکدیگر قرار گرفتند تا نفرات برتر این رویداد مشخص شوند.
در همین راستا، امیرمحمد طبرسی، محمدجواد وکیل الرعایا و سیدمحمد معین حسینی توانستند ۳ سکوی برتر این مسابقه را در رده سنی بالای ۱۹ سال به خود اختصاص بدهند.
همچنین در رده سنی زیر ۱۹ سال در رقابتی مهیج و دیدنی سه نفر برتر این مسابقه را کوروش مصطفوی، پارسا سیاری ارانی و محمد رسا کشاورزی تشکیل دادند.
گفتنی است تا ساعاتی دیگر نیز نفرات برتر رقابت اسپیداسلالوم مشخص خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی سایر حوزه ها