تیمهای راه یافته به نیمهنهایی لیگ برتر ووشو مشخص شدند
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ | کد خبر: ۳۰۸۶۵۱۴۰
به گزارش ایرنا؛ چهارمین روز رقابتهای لیگ برتر ووشو، گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی امروز (یکشنبه) در دو نوبت صبح و عصر به میزبانی آکادمی ملی ووشو برگزار شد.
این مسابقات با حضور ۱۰ تیم در دو گروه آغاز به کار کرد و در گروه اول پاس ناجا با ۲۴ امتیاز و باشگاه مقاومت با ۱۸ امتیاز به ترتیب به عنوان تیمهای اول و دوم به مرحله نیمهنهایی صعود کردند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
در گروه دوم نیز تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ۲۴ امتیاز و بیمه حکمت ارتش با ۱۸ امتیاز به عنوان تیمهای اول و دوم به مرحله نیمهنهایی صعود کردند. هیات ووشو بندر ماهشهر و شهرداری ملارد با ۹ امتیاز و رنگ فیروز شیراز بدون امتیاز با حضور در جایگاههای بعدی از حضور در مرحله بعد بازماندند.
دیدارهای نیمه نهایی، ردهبندی و فینال، فردا (دوشنبه) برگزار خواهد شد.
نتایج روز چهارم به شرح زیر است:
گروه اول
زرین رود زنجان ۱۳ - پارس جنوبی یک
هیات ووشو قم ۲ - پاس ناجا ۹
پارس جنوبی ۵ - باشگاه مقاومت ۷
هیات ووشو قم ۳ – زرین رود زنجان ۱۱
پاس ناجا ۹ - باشگاه مقاومت ۳
گروه دوم
رنگ فیروزه شیراز یک – بیمه حکمت ارتش ۱۲
هیات ووشو بندرماهشهر ۳ – دانشگاه آزاد اسلامی ۱۱
رنگ فیروزه شیراز ۴ - شهرداری ملارد ۱۰
دانشگاه آزاد اسلامی ۹ - بیمه حکمت ارتش ۵
شهرداری ملارد ۱۳ - هیات ووشو بندرماهشهر یک
برنامه مرحله نیمهنهایی و دیدارهای ردهبندی و فینال به شرح زیر است:
نیمهنهایی
پاس ناجا و بیمه حکمت ارتش / ساعت ۷:۲۰
دانشگاه آزاد اسلامی و باشگاه مقاومت / ساعت ۸:۴۰
دیدار ردهبندی ساعت ۱۱
دیدار فینال ساعت ۱۴
برچسبها فدراسیون ووشو دانشگاه آزاد اسلامی ووشومنبع: ایرنا
کلیدواژه: فدراسیون ووشو دانشگاه آزاد اسلامی ووشو فدراسیون ووشو دانشگاه آزاد اسلامی ووشو اخبار کنکور دانشگاه آزاد اسلامی بیمه حکمت ارتش باشگاه مقاومت نیمه نهایی هیات ووشو پاس ناجا
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.irna.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایرنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۰۸۶۵۱۴۰ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
حریفان ایران در جام جهانی مشخص شدند
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر ۱۷ سال پسر جهان از سوم تا دهم شهریور به میزبانی بلغارستان و با حضور ۱۶ تیم برگزار خواهد شد.
قرعهکشی این مسابقات روز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه برگزار شد و ۱۶ تیم شرکت کننده حریفان خود را شناختند.
مرحله مقدماتی این رقابتها به صورت رفت و برگشت انجام خواهد شد و تمام ۱۶ تیم ملی شرکت کننده به مرحله یک هشتم نهایی صعود خواهند کرد. برندگان اولین بازی مرحله حذفی راهی مرحله یک چهارم نهایی خواهند شد، در حالی که بازندهها برای تعیین جایگاههای نهایی از ردهبندی نهم تا شانزدهم در پلیآف بازی خواهند کرد.
گروه بندی مرحله مقدماتی رقابتهای قهرمانی زیر ۱۷ سال پسر جهان به قرار زیر است:
گروه A: بلغارستان، مکزیک، چینتایپه، اسپانیا
گروه B: ایران، مصر، تونس و لیبی
گروه C: ایتالیا، آرژانتین، پورتوریکو، کوبا
گروه D: بلژیک، برزیل، شیلی، ازبکستان
تیم ملی والیبال زیر ۱۷ سال پسر ایران با سرمربیگری آرش صادقیانی هفتمین اردوی آمادهسازی خود را با حضور ۲۳ بازیکن از روز گذشته (چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت) در سالن باشگاه پیکان آغاز کرده است و حسین وزیری (مشاور فنی و استعدادیابی)، وحید صادقی، اصغر نجفی، مهدی هادی، حسام الدین نائیجی و وحید خورشیدی (مربیان)، امیرحسین ضمیری نداف (بدنساز)، امیرحسن صمیمی (آنالیزور) و مانی میرابزاده اردکانی (فیزیوتراپ)، دیگر اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال زیر ۱۷ سال پسر ایران هستند که آرش صادقیانی را در اردوهای آماده سازی همراهی میکنند.
کد خبر 6094931