معرفی تیمهای راه یافته به نیمهنهایی/بارانپل و پلیمر صدرنشین شدند
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۹ | کد خبر: ۳۱۱۴۰۷۳۷
به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از سایت رسمی فدراسیون بوکس، پنجمین روز مسابقات لیگ برتر بوکس، یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی در سالن ۲ هزار نفری مجموعه ورزشی پنجم مرداد اراک با معرفی تیمهای راه یافته به نیمهنهایی پیگیری شد.
در رقابتهای گروه الف، تیم باران پل اراک در دیداری سرنوشتساز با حساب ۵ بر ۳ بر بیمه حکمت غلبه کرد.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
در این دیدار مهیج کاسپور، کاظمزاده، مجنوبی، جمالی و ایمان رمضانپور برای بارانپل به پیروزی رسیدند و با این نتیجه باران پل صدرنشین گروه الف شد.
در دیگر دیدار این گروه تیم هیئت بوکس کرمانشاه با حساب ۶ بر ۲ از سد هیئت بوکس تهران گذشت و به عنوان تیم دوم راهی نیمهنهایی شد.
از گروه ب این رقابتها، تیم خوزستان در یک بازی یک طرفه با نتیجه ۸ بر صفر به واریان جهرم فارس چیره شد و صعود کم دردسری به جمع تیم های برتر داشت.
در این دیدار ۳ بوکسور واریان جهرم روی رینگ حاضر نشدند (بوکسورهای تیم فارس به علت مصدومیت این دیدار را از دست دادند) و خوزستانیها کار دشواری برای پیروزی نداشتند. به این ترتیب هیئت بوکس خوزستان به عنوان تیم دوم از گروه ب صعود کرد.
تیم صبانور گروس که برای صعود نیاز به بُرد ۸ بر صفر داشت، در نهایت با نتیجه ۵ بر ۳ مقابل پیشتازان اکو پیروز شد و نتوانست به نیمهنهایی برسد.
پیش از این تیم پلیمر خلیج فارس (لرستان) به عنوان تیم نخست از گروه ب به نیمهنهایی راه یافته بود.
به این ترتیب در مرحله نیمهنهایی باران پل اراک رو به روی هیئت خوزستان قرار می گیرد و پلیمر خلیجفارس هم با کرمانشاه مبارزه خواهد کرد.
رقابتهای مرحله نیمهنهایی فردا (شنبه) و دیدار ردهبندی و فینال یکشنبه برگزار خواهند شد.
بیشتر بخوانید
وداع "ارشاد روحبخشیان" از دنیای قهرمانی بوکسانتهای پیام/
منبع: باشگاه خبرنگاران
کلیدواژه: بوکس بوکسور لیگ برتر نیمه نهایی باران پل
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.yjc.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «باشگاه خبرنگاران» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۱۱۴۰۷۳۷ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
معرفی رقبای جهانی آیندههای والیبال ایران
به گزارش "ورزش سه"، نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر 17 سال پسر جهان از سوم تا دهم شهریور به میزبانی بلغارستان و با حضور 16 تیم برگزار خواهد شد.
قرعهکشی این مسابقات روز چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه برگزار شد و 16 تیم شرکت کننده حریفان خود را شناختند.
مرحله مقدماتی این رقابتها به صورت رفت و برگشت انجام خواهد شد و تمام 16 تیم ملی شرکت کننده به مرحله یک هشتم نهایی صعود خواهند کرد. برندگان اولین بازی مرحله حذفی راهی مرحله یک چهارم نهایی خواهند شد، در حالی که بازنده ها برای تعیین جایگاههای نهایی از ردهبندی نهم تا شانزدهم در پلیآف بازی خواهند کرد.
گروه بندی مرحله مقدماتی رقابتهای قهرمانی زیر 17 سال پسر جهان به قرار زیر است:
گروه A: بلغارستان، مکزیک، چینتایپه، اسپانیا
گروه B: ایران، مصر، تونس و لیبی
گروه C: ایتالیا، آرژانتین، پورتوریکو، کوبا
گروه D: بلژیک، برزیل، شیلی، ازبکستان
تیم ملی والیبال زیر 17 سال پسر ایران با سرمربیگری آرش صادقیانی هفتمین اردوی آمادهسازی خود را با حضور 23 بازیکن از روز گذشته (چهارشنبه 12 اردیبهشت) در سالن باشگاه پیکان آغاز کرده است و حسین وزیری (مشاور فنی و استعدادیابی)، وحید صادقی، اصغر نجفی، مهدی هادی، حسام الدین نائیجی و وحید خورشیدی (مربیان)، امیرحسین ضمیری نداف (بدنساز)، امیرحسن صمیمی (آنالیزور) و مانی میرابزاده اردکانی (فیزیوتراپ)، دیگر اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال زیر 17 سال پسر ایران هستند که آرش صادقیانی را در اردوهای آماده سازی همراهی میکنند.